Poznaj nas bliżej

Istotą naszej działalności jest rachunkowość. We współpracy z najlepszymi specjalistami z zakresu rachunkowości i prawa pracy tworzymy wykwalifikowany zespół, świadczący usługi związane z księgowością, rachunkowością, doradztwem biznesowym, wsparciem administracyjnym. Nasza oferta jest skierowana zarówno dla jednoosobowych działalności gospodarczych jak i małych/średnich przedsiębiorstw, spółek, a także osób fizycznych w kwestiach związanym np. z wynajmem czy innymi usługami.

Jesteśmy kompletnym biurem rachunkowym. Mamy doświadczenie w wewnątrzwspólnotowych dostawach i nabyciach towarów , usług, a także w zdarzeniach gospodarczych związanych z kontrahentami spoza terytorium Unii Europejskiej. Operujemy wiedzą z zakresu procedury przyśpieszonego zwrotu VAT w Polsce. Znamy zasady rachunkowości niemieckiej i angielskiej. Obsługujemy firmy z siedzibami w tych krajach. Wykonujemy szeroko pojętą obsługę księgową z elementami administracyjnymi, wykonujemy analizy finansowe oraz wspomagamy w podejmowaniu decyzji biznesowych. Naszym dodatkowym atutem jest szeroka współpraca z księgowymi i doradcami podatkowymi z Anglii, Niemiec i Francji a także z firmami transportowymi i logistycznymi.

Filozofia

Zawsze podchodzimy indywidualnie do klienta dbając o bezpieczeństwo przetwarzania danych. Nasza terminowość i stały obustronny kontakt z klientem jest naszym atutem.

Wizja

Naszą drużynę tworzy zespół młodych ludzi nieustannie i z zapałem poszerzający wiedzę w kierunku ciągłych zmian w przepisach prawa polskiego i zagranicznego.

Polityka

Stosujemy nowoczesne rozwiązania techniczne pozwalające na wygodny dostęp naszych klientów do danych księgowych "bez ruszania się z domu" co wyróżnia nas na tle rynku usług.